Новини

Всі новини
2019-01-16

Анкетування Чернівецької “Самопомочі”.

Шановні чернівчани, небайдужі мешканці нашого міста!

Ми, Чернівецька міська організація політпартії «Об’єднання «Самопомочі»,  це команда людей, яким не байдуже, що відбувається навколо нас, особливо  у нашому місті. І, як і більшість чернівчан, спостерігаємо, аналізуємо, вивчаємо і прагнемо бути творцями хоча  б маленьких змін. Адже кожен може робити щось,  що змінюватиме світ і наше життя.

Які питання найважливіші для людей, що турбує чернівчан, що вони  хочуть змінити – анкету з цими та іншими запитаннями ми хочемо запропонувати всім мешканцям Чернівців. Адже саме таким чино, ми зможемо зрозуміти, що є пріоритетним для нас усіх. А відтак – об’єднуватися у прагненні зробити життя у Чернівцях кращим та якіснішим.

У цій анкеті нам цікаво дізнатися, які проблеми чернівчани бачать не лише у місті загалом, а  й у своєму мікрорайоні, чи готовий кожен з вас стати активним мешканцем і долучатися до команди активістів . Звісно, нас цікавить і ставлення городян до політпартії «Об’єднання «Самопоміч». Заповнюючи анкету, ви можете вказувати чи не вказувати особисті дані – це за бажанням.

Віримо,  що спільними зусиллями можна багато зробити!!!

Ось тут, за цим посиланням, є анкета: https://docs.google.com/forms/d/1d26lZ4vKDi48BrC0CY4cLyK5O3JLt7mv00w4g2ryg1Y/viewform?fbclid=IwAR29b69JiAXZa6yjUOSPoVqgTQEjjXDObddeOLOQ-rg-sbuoiV6qAvwQ8AY&edit_requested=true