Новини

Всі новини
2019-04-20

Декупаж великодніх яєць.

 

Творча і пізнавальна субота була сьогодні в нашому офісі. До нас завітали дітки з батьками, а також діти з батьками із ГО «Даруй тепло». Інна Яковлєва провела майстер-клас з декупажу великодніх яєць. Вона каже, освоїла це мистецтво самотужки, і тепер охоче ділиться ним з іншими.

Весь необхідний матеріал пані Інна принесла. Всі 14 учасників майстер-класу зробили по два декупованих яйця.

На початку Інна Яковлєва розповіла про техніку виготовлення. Для декупажу яєць знадобилися тільки яйця, серветки і пензлик. Серветки бажано вибирати  з дрібним візерунком.  Спочатку потрібно розділити серветку на шари, залишивши тільки верхній шар з малюнком. Далі –  акуратно відірвати  фрагменти серветки.  Після цього малюнок прикладається до  яйця, приклеюється яєчним білком за допомогою пензлика. Година – і пасхальні яйця були готові.

Варто зауважити, що вже не вперше в офіс «Самопомочі» приходять учасники ГО «Даруй тепло». Його голова Марія Чегорян розповіла, що зараз організація об’єднує 14 членів – від 18 років. Це діти з інтелектуальним порушенням. Пані Марія додає, що наразі вони не мають власного офісу, зате потоваришували із місцевою «Самопоміччю».