Новини

Всі новини
2019-05-16

“Не ходіть швидко – ходіть красиво”.

Корисна і пізнавальна субота в нашому офісі: відбувся майстер-клас з оздоровчої ходьби за методикою Олександра Шимка.
Учасниками заходу стали переважно люди похилого віку. Майстер-клас провів Юрій Григоряк, голова Чернівецької організації оздоровчої ходьби за методикою О. Шимка. Така організація у Чернівцях діє вже шість років.
“До 45-ти років, – розповів Юрій, – у мене боліла спина, турбував шийний остеохондроз. І коли я почав займатися оздоровчою ходьбою, хвороби відступили, я почуваюся прекрасно і майже не приймаю таблеток. Олександр Шимко – спортивний тренер. Розроблену ним методику оздоровчої ходьби ми застосовуємо у групах. У Чернівцях ми ходимо у парку, на стадіоні. Незважаючи на погоду: дощ, мороз. Найвитриваліші у нас ті, кому за 80-ть”.
Пан Юрій додав, що групова ходьба дуже стимулює. Людина починає концентруватися не на хворобах і таблетках, а на тому, що вона починає чимось займатися і це їй допоможе. А коли працює мозок, людина не старіє.
Всі присутні подивилися відео- презентацію про методику Олександра Шимка. Дізналися, як правильно при ходьбі дихати, як правильно ходити. Головне – навчитися ходити не швидко, а красиво.
Юрій Григоряк також показав вправу, яку можуть робити навіть інваліди-спинальники. Сісти на крісло, підклавши порожню пластикову пляшку, ноги розвести вбік – під тупим кутом, і руками почати робити рухи як при ходьбі: від носа і назад. Вправа заставляє працювати спину і шию.
Слухачі майстер-класу виявили бажання зайнятися оздоровчою ходьбою. Юрій Григоряк запропонував зібратися днями групою і розпочати заняття. Він каже, що заняття безкоштовні і на цьому він нічого не заробляє.