Новини

Всі новини
2019-07-17

Передвиборна програма: Руслан Майданський, кандидат у народнi депутати, 203 округ

Як громадянин України, гарантую та зобов’язуюсь, виконати свою законодавчу діяльність, яку хочу запропонувати для використання вибраним депутатам Верховної Ради України. Полягає вона в тому, щоб застосовувати та дотримуватися всіх принципів, які прямо передбачені Конституцією України, а не шукати інших шляхів для вирішення проблем населення нашої країни.

 

Населення нашої країни довірилося політикам, а вони в свою чергу скористувалися цим.

 

Я стверджую, що кожна людина незалежно від свого соціального становища,  має дотримуватися Конституції України, законів та інших нормативно-правових актів України.

Як колишній депутат Чернівецької обласної ради, знаю та вірю, що мої знання та досвід дадуть змогу розробляти ті законодавчі акти, які зможуть поліпшити економічний, політичний, правовий, науковий, соціальний та культурний стан України.

Як депутат Новоселицької ОТГ з питань бюджетних коштів та інфраструктури,  можу сміливо сказати, що не звичайні працівники служб винні у бездіяльності, а депутати, які не можуть вирішити проблеми, які стали на їхньому шляху.

Як громадянин незалежної країни, розумію, що у Верховній Раді матиму можливість лобіювати економічні, освітні, культурні та інші інтереси всієї країни, а не лише області,  де проживаю, як деякі з депутатів Верховної Ради України.

Я, як депутат Верховної Ради України, маю на меті здійснити наступні кроки, які спрямовані  на:

 1. Перемогу корупції, яка у нас давно вже прижилася.
 2. Гідні пенсії населенню.
 3. Змінити правоохорону та судову систему, вони вже давно не працює.
 4. Капітальний ремонт доріг.
 5. Армія – кожна людина вправі розпоряджатися власним життям. Ніхто не може примушувати іншого йти «добровільно» вмирати. Тому у військових конфліктах, АТО і усіх інших ситуаціях повинна діяти ДОБРОВІЛЬНА КОНТРАКТНА армія. Вона повинна адекватно оплачуватися.
 6. Залучення іноземних інвестицій для культурно-освітнього розвитку через внесення змін до чинного законодавства України.
 7. Виділення коштів для будівництва нових шкіл, пологових будинків, дитячих  садків та медичних установ, відновлення мережі спортивно-технічних секцій.
 8. Розробку та запровадження системи заходів, спрямованих  на забезпечення молодих фахівців першим робочим місцем.
 9. Поглиблене вивчення мови, культури та права молоддю з метою побудови громадянського суспільства.
 10. Виховання молоді відповідно до національних традицій та  у патріотичному дусі.
 11. Скасування депутатської недоторканості, позбавлення пільг.

Ось засади, у рамках яких будуватиметься моя діяльність у Верховній Раді. Закони. Зоблю усе від мене залежне, щоб мої виборці не розчарувалися у своєму виборі.