Новини

Всі новини
2019-05-16

Розпис писанок із хлопцями та дівчатами з дитячого притулку.

Справжній передвеликодній настрій панував у нашому офісі сьогодні. Писанкар Микола Шкрібляк вчив писати писанки старшу групу з Чернівецького притулку для дітей. Це хлопці та дівчата від 10-ти років і більше.
Чернівецька міська “Самопоміч” вирішила перед таким великим релігійним святом як Пасха, запросити на майстер-клас з писанкарства саме цих діток. Адже вони мали змогу поринути в прекрасну творчу атмосферу. До того ж вчитель зумів створити невимушений процес роботи, дав можливість кожній дитині повірити у власні творчі сили.
Отож, вчив дітей розписувати писанки Микола Шкрібляк – завідувач кафедри культурології, релігієзнавства та теології ЧНУ ім. Ю. Федьковича, священик, писанкар. А ще – переможець першого всеукраїнського конкурсу художнього промислу і ремесел у номінації “писанкарство”, який відбувся у 1991 році у Дніпрі. Писанкар родом із Франківщини, з родини писанкарів, знайомий з цим видом мистецтва з дитинства.
Микола Шкрібляк познайомив дітей з усіма етапами розпису писанок, розповів, як починається робота над писанкою і як завершується, як працювати з воском, як робити колір…
Діти розписували яйце у довільній формі, вигадуючи власні символи та знаки. А головне, всі побачили, що створити великодню писанку власними руками – не так вже й складно. Особливо, якщо це робиться під керівництвом вмілого майстра.