Новини

Всі новини
2019-07-03

Знати більше про кандидата. Руслан Майданський, 203-й виборчий округ.

#ЗнатиБільшеПроКандидата. Руслан Майданський, 203-й виборчий округ з центром у м. Новоселиця.

Народився в с. Рокитне Новоселицького району Чернівецької обл. Закінчив школу, а саме в учнівські роки йому до рук потрапила книга «Державець» Нікколо Макіавеллі. Книга справила сильне враження і, можна сказати, вплинула на подальший вибір професії. У 2001 році Руслан вступив у Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича на спеціальність «Політологія».

Свою професійну діяльність розпочав головним спеціалістом в Новоселицькій райдержадміністрації. Після року роботи перейшов працювати в ПП «Мік+» на посаду виконавчого директора, де працює до цих пір.

Політичну діяльність розпочав у 2015 році. Від «Самопомочі» балотувався депутатом до Чернівецької обласної ради . Пройшов до ради з найвищим відсотком голосування та став депутатом. За час роботи в Чернівецькій обласній раді набув великого досвіду. І цей досвід став дуже цінним у вирішенні питань, що стосуються не лише політичної діяльності, а й інших проблем.

У 2018 році Руслан Майданський був обраний депутатом у Новоселицькій ОТГ та став головою фракції «Об’єднання Самопоміч». Фракція є найбільшою в Новоселицькій раді та складається з 5 депутатів. Одружений, виховує двох доньок.