Новини

Всі новини
2019-04-04

«Самопоміч» і «Турбота»: поїздка на Вижниччину.

Чернівецька міська «Самопоміч» радо долучилася до того, аби допомогти в організації екскурсійної поїздки підопічних Чернівецького міського центру соціального обслуговування «Турбота» у Вижницький район.

 

Підопічними «Турботи» є одинокі і самотні чернівчани, переважного похилого віку. Працівники центру не тільки допомагають їм у домашній роботі, а й організовують для них походи на мистецькі події, екскурсії. Цього разу 16-ть підопічних «Турботи» поїхали у буковинську туристичну Мекку – мальовничу  Вижниччину. Представники молодіжного крила Чернівецької «Самопомочі» охоче стали у цій поїздці волонтерами.

По дорозі чернівчани відвідали село Чортория Кіцманського району, зокрема мистецько-меморіальний музей-садибу легендарного актора Івана Миколайчука. А відтак на всіх вже чекала екскурсія у Вижниці, у музеї-садибі відомого співака Назарія Яремчука.

Музей-садиба народного артиста України, відомого співака Назарія Яремчука є однією з архітектурних і культурно-просвітницьких родзинок м. Вижниця. Він розташований на околиці містечка, в присілку Рівня. Музей створений в батьківському домі, де пройшли дитинство і юність Яремчука.

Відвідали туристи і ще одну місцеву туристичну родзинку – православний монастир Святої Анни, який просто називають Аннина гора.

Підопічні «Турботи» провели на Вижниччині майже весь день. Наприкінці поїздки від Чернівецької «Самопомочі» всі отримали невеликі сувеніри – на згадку про гарно проведений день, в тому числі екосумки.