2019-01-11

У Хотинській міській раді ОТГ – четверо депутатів від “Об’єднання “Самопоміч”.

Відбулася перша сесія міської ради Хотинської об’єднаної територіальної громади. Вибори до неї відбулися нещодавно.
Голова міської виборчої комісії Наталія Галіщук оголосила результати виборів та привітала обраного голову міської ради Миколу Головльова (самовисування) та новообраних депутатів міської ради ОТГ.
У раді громади працюватимуть 5 депутатів від БЮТ, четверо депутатів – представники “Об’єднання “Самопоміч”, також 4 депутати в раді від “Нашого краю”, по 3 – від “Народного фронту”, “Радикальної партії Олега Ляшка”і “Укроп”, по двоє представників Аграрної партії України і “Партії зелених Украни”. Першим заступником за результатами голосування депутатів на першій сесії обрано Володимира Сторчака, а секретарем міськради – Романа Савіцького, котрі до цього працювали на цих посадах.
Крім того, на першій сесії було утворено виконавчий комітет у складі 18 осіб (до якого увійшли представники міста та усіх сіл Хотинської ОТГ, фахівці з різних галузей), сформовано постійні комісії міської ради, затверджено їх персональний склад.
Представник “Самопомічі” Руслан Красний очолив комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, також депутати від “Об’єднання “Самопоміч” працюватимуть у бюджетній (Андрій Курочкін), земельній (В’ячеслав Бойко), регламенту, депутатської діяльності, етики, забезпечення законності та правопорядку (Сергій Кузнєцов) комісіях.
На наступній сесії Хотинської міської ради буде оголошено про створення фракції “Об’єднання Самопоміч” .