Новини

Всі новини
2019-07-03

Знати більше про кандидата. Ольга Кучурка, 204-й виборчий округ.

#ЗнатиБільшеПроКандидата Ольга Кучурка, 204-й виборчий округ з центром у м. Хотин. Народилася на Хмельниччині.
Вивчала екологію та охорону навколишнього середовища у ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Другу вищу освіту отримала у КНТЕУ ЧТЕІ, отримала ступінь магістра зі спеціальності «Облік і Оподаткування».
У 2017 року стала членом Національної спілки журналістів України.
Окрім відкритої критики дій місцевої влади у сюжетах та висвітлення проблем міста, Ольга намагається своїми силами їх вирішувати. У травні 2017 року у Фейсбуці стоворила інформаційну спільноту «Новини Новодністровська». Ця група стала своєрідним майданчиком для обговорення важливих проблем міста. Активно до спільноти долучилися і мешканці довколишніх сіл. У цей період Ольга залишилася на роботі одна. Виконувала обов’язки відеооператора, диктора, журналіста та редактора вже майже два роки. Паралельно, більше року, наповнює новинами сайт «Нодністровськ.інфо»
У кінці лютого 2018 року Ольга їздила з волонтерами в зону АТО, де пробула тиждень та зняла там відеосюжет.
Рік тому Ольга Кучурка стала помічником депутата Чернівецької обласної ради та прийняла рішення вступити до політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». Очолює Новодністровський міський осередок даної партії. До цього була безпартійна.
А ще Ольга Кучурка – мама двох дітей.
«Я свідомо прийняла рішення балотуватися в народні депутати України,- каже Ольга. Тому що готова брати участь у декриміналізації влади. Вважаю, що кримінальний характер влади сьогодні – головна загроза України. Революція не завершилася на Майдані. Вона продовжується у кожному з нас».