Новини

Всі новини
2019-06-11

Знати більше про кандидата. Інна Кубай, 201-й виборчий округ.

Дорогі друзі! Знайомимо вам ближче з кандидатами у народні депутати України. Інна Кубай, 201-й виборчий округ з центром у Чернівцях.
У ранній юності на Інну вплинули дві фантастичні книги, які визначили її життєву позицію, цінності та професійний шлях. Це серія книг Кіра Буличова про «Пригоди Аліси» та цикл історій «Адвокат Перрі Мейсон» Ерла Стенлі Гарднера. Завдяки фантастиці кандидатка постійно замислювалася про майбутнє світу, і обрала спеціальність міжнародні відносини Захоплення ж детективним жанром вплинуло на отримання другої вищої освіти – правознавство. Фах магістра міжнародних відносин та спеціаліста права, кандидатка отримала у Чернівецькому національному університеті ім. Ю.Федьковича. По завершенню навчання, Інна Михайлівна вирішила присвятити своє життя освіті та науці. Працювала асистентом кафедри міжнародних відносин та вченим секретарем Чернівецького університету, стажувалася у провідних університетах Центрально-Східної та Західної Європи.
Живучи та працюючи у Європі, зрозуміла, що рівень, стандарти, матеріально-технічне забезпечення української системи освіти бажає кращого, її потрібно змінювати. І кандидатка прийняла рішення стати агентом цих змін. За інструмент змін обрала громадську активність та створення платформи креативної й неформальної освіти під назвою “Квадрівіум” . За 5 років діяльності громадською організацією “Квадрівіум” було зреалізовано 5 успішних міжнародних проектів, створено мережу однодумців як в Україні, так і закордоном. Політика для Інни Михайлівни – це ще один ефективний інструмент для реалізації напрацьованих результатів громадської й наукової проектної активності. Україна – для кандидатки, це держава, у якій живе, отримує освіту, працює й почуває себе щасливою її дочка Кіра.